Νέα μεγάλη διάκριση για το Homo Educandus Αγωγή και τον μαθητή της Α’ τάξης του Λυκείου, Στυφούγια Ευάγγελο!

🧨Ο μαθητής του σχολείου μας, συμμετείχε στον 34ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής που διοργανώθηκε από την Ένωση Ελλήνων Φυσικών και ήταν ο μοναδικός διακριθέντας από όλες τις Λυκειακές τάξεις των σχολείων του Νομού Κορινθίας , σε θέματα πολύ υψηλού επιπέδου!

🌟Βαγγέλη, μετά τις διακρίσεις σου στα Μαθηματικά και στη Χημεία, ακόμη μια προσπάθειά σου στέφτηκε με επιτυχία! ⏫ Συνέχισε να μας κάνεις υπερήφανους!!!

👏Θερμά συγχαρητήρια στον μαθητή, στην οικογένεια του και στον καθηγητή Φυσικής του σχολείου μας Παντελής Κανάκης για την άρτια επιστημονική προετοιμασία και καθοδήγηση!